Drobečková navigace

Úvod > O nás

O nás

Společnost RAILSTAV, s.r.o. je stavební společnost s celorepublikovou působností. Mezi naše hlavní činnosti patří profesionální pozemní,
dopravní a inženýrské stavitelství: od rekonstrukce jakéhokoliv objektu ke kompletnímu provedení stavby „na klíč“. Lze nás však využít i pro části stavebních prací a pro koordinaci a součinnost s dalšími subjekty. Na vysoké úrovni provádíme rovněž montáže, opravy a komplexní dodávky sdělovacího, zabezpečovacího a elektro zařízení.

 

PROFESNÍ ZKUŠENOSTI

Společnost RAILSTAV, s.r.o. spolupracuje se spolehlivými a kvalitními subdodavateli. Naší snahou je maximálně vyjít vstříc požadavkům a přáním investora.

 

POLITIKA SPOLEČNOSTI

Politiku společnosti vyhlašuje vedení společnosti s cílem,
že bude pochopena 
a přijata všemi spolupracovníky a okolím společnosti. Politika společnosti vychází z celkové obchodní strategie společnosti RAILSTAV, s.r.o.

 

STAVEBNÍ FULL-SERVIS

Společnost RAILSTAV, s.r.o., je stavební společností, která Vám poskytne kompletní služby spojené s výstavbou, či rekonstrukcí Vašeho objektu. Naše služby začínají odborným projektem a končí hotovou dodávkou včetně případné kolaudace.  

 

PŘESVĚDČTE SE SAMI

Nejlepší obraz o službách, které Vám může nabídnout společnost RAILSTAV, s.r.o. Vám nedokážeme nezaujatě popsat. Bude proto nejlepší „otevřít dveře do pomyslné síně slávy“ a ponechat vše na Vašem vlastním zhodnocení.